Background Image

O firmie

image

Kilka słów o naszej działalności

Zawsze powtarzałem, że firmę tworzą ludzie, nie mury. I z takim przekonaniem powstał Salon Meble PiK. Wszyscy pracujący w Salonie mają wieloletnie doświadczenie w branży meblowej a najważniejszym jest to, że te wiele lat spędziły razem.

My nie przychodzimy do pracy za karę, aby doczekać do zamknięcia sklepu, meble to nasza pasja a zadowolenie klienta to nagroda. Jesteśmy profesjonalistami i gwarantujemy wszystkim klientom fachową pomoc w doborze mebli zgodnych z ich oczekiwaniem.

Co nas wyróżnia od konkurencji?

Doświadczona obsługa

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta jest gwarancją zadowolenia naszych klientów. Dobierzemy meble według ich potrzeb, zrobimy wizualizację pomieszczeń, zaproponujemy kolorystykę i wiele więcej....

Bogaty asortyment

Współpracujemy z najlepszymi firmami krajowymi na rynku, gdyż nie możemy narażać naszych klientów na złą jakoś mebli. Zadowolenie klienta jest naszą misją. Każdy kto do nas trafi, znajdzie z pewnością coś dla siebie, a jeśli czegoś sam nie zauważy to my znajdziemy ten właściwy mebel za niego.

Ceny produktów

Dzięki doskonałym relacjom z producentami mebli jesteśmy zaproponować naszym klientom doskonałe ceny oraz dogodny sposób finansowania. Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego każdy klient wyjdzie z naszego salonu zadowolony.

Współpracujemy z najlepszymi

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skonaktuj się z nami.

Skontaktuj się